שולחנות אפוקסי

התקשרו להזמנות

072-3341736

ציפוי אפוקסי לבטון

ציפוי בטון באפוקסי

אפוקסי הנו חומר מתועש, שבשנים האחרונות תופס יותר ויותר תאוצה, כאשר ציפוי אפוקסי לבטון הוא אחד מהשימושים היותר נפוצים ומעניינים שניתן למצוא בתחום.

במה אם כן מדובר? ביצירת שכבה קשיחה ועמידה שמאפשרת להשיג תוצאה איכותית ומאוד מרשימה.

יש לא מעט סוגי אפוקסי, אך עבור ציפוי משטחי בטון נהוג לבחור בסוג דו רכיבי על בסיס מים. מדובר בסוג שיודע לייצר שכבת הגנה משמעותית כנגד בלאי, כימיקלים, חומצות, ממיסים ובאופן כללי כנגד שחיקה.

תוספת של אפוקסי למשטח בטון - שינוי פשוט ויעיל ביותר

באמצעות ציפוי אפוקסי לבטון ניתן להפוך משטח בטון פשוט למראה או בלוי למגע, למשטח שניתן לנוע עליו רבות עם כלים כבדים (למשל עם מלגזות), למשטח שעמיד מפני מגע עם כימיקלים, למשטח שאינו מעביר חשמל, למשטח שאינו מחליק, למשטח שנראה חדש ומבריק, למשטח מרשים ויוקרתי, למשטח שמתנקה בקלות, ובאופן כללי למשטח שמתאים עבור שורה ארוכה של צרכים ודגשים אישיים.

להלן יתרונות ציפוי אפוקסי לבטון בנקודות:

  • מקל על פעולת הניקיון
  • יצירת משטח עמיד מפני כימיקלים וחומצות
  • יצירת משטח עמיד מבחינת בלאי
  • קבלת איטום מלא
  • פתרון ידידותי לסביבה
  • יצירת משטח מפולס ביתר קלות
  • יישום מהיר
  • יצירת רצפה דקורטיבית
  • יצירת רצפה שמגנה מפני קור, חום, אש, מוליכות חשמלית, שריטות, בלמים, חומצות לכלוך והחלקה.

כמה עולה ציפוי אפוקסי לבטון?

אם משווים בין רצפת בטון לבין רצפת אפוקסי, הרי שרצפת בטון רגילה יותר זולה. עם זאת, אם לוקחים בחשבון את העלות לטווח הארוך, ניתן למצוא שציפוי אפוקסי לבטון מהווה הוצאה כדאית. שנסביר? הציפוי של האפוקסי מונע בלאי ואינו מצריך תחזוקה, כך שניתן ליהנות מנראות מדהימה ואיכותית לאורך שנים. 

ציפוי אפוקסי מחיר

מתעניינים לגבי מחיר של ציפוי אפוקסי לבטון? שכלול המחיר תלוי מאוד איזה גימור תרצו, מה גודל רצפת הבטון שאותה תרצו לצפות באפוקסי? איזה גוון/סוג/טקסטורה תרצו לצפות? איזה עובי? לאיזה צורך? ועוד מגוון משתנים.

לאחר שמשכללים את כל המשתנים וודרישות הלקוח רק אז אפשר לגבש הצעת מחיר מסודרת של העבודה.

היכן ניתן לפגוש ציפוי אפוקסי לבטון

ניתן למצוא ציפוי מאפוקסי לבטון בשלל מוקדים תעשייתיים, אך לא רק, אלא גם בלא מעט בתים פרטיים ובבתי עסק, בעיקר בכאלו שמתמקדים בעיצוב מודרני. מכאן שניתן למצוא ציפוי מאפוקסי לבטון במוסכים, במפעלים, במחסנים, בהאנגרים, בחניונים, במוקדי מסחר, בחנויות, בקניונים, במוסדות לימוד וגם רצפת אפוקסי לבית שלכם וכדומה, כאשר יש אנשים שמבקשים לצפות עם חומר האפוקסי את כל הבית ויש אנשים שמבקשים לצפות רק חלק. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי רצפת אפוקסי לבית, יש לבחון באיזה חלק מתמקדים. כך למשל יש אנשים שבוחרים לצפות באפוקסי רק את המטבח, או רק את המרתף, ויש אנשים שבוחרים לצפות באפוקסי את כל הבית, ואף כל חדר בגוון שונה.

כשאפוקסי מכסה בטון - אינספור אפשרויות עיצוביות

אומנם ציפוי אפוקסי לבטון מתמקד בהשגת יתרונות פרקטיים, אך אין להתעלם מהבחינה העיצובית. יישום של חומר אפוקסי על משטחי בטון פותח חלון עיצובי עבור אינספור אפשרויות. מעבר לעובדה שניתן לבחור בשלל גוונים, טוב לדעת שניתן להטמיע במשטח מגוון אלמנטים רצויים. אלו יכולים להיות נצנצים, שטרות כסף, כרטיס ביקור של בית העסק, עלים, פרחים יבשים וכדומה – כל מה שרק עשוי לייצר מראה מרהיב, השמיים הם הגבול!

ציפוי אפוקסי לבטון - הצצה לשיטת היישום

עומדים לצפות את משטח הבטון בשכבת אפוקסי מרשימה ועמידה? כאן נציין שהמשטח צריך להיות נקי לגמרי (כולל מאבק ומשאריות סבון), ואם מדובר במשטח בטון חדש, יש לחכות למעלה מחודש, עד שיתאפשר לאטום כהלכה עם חומר האפוקסי. ברגע שרמת הייבוש עונה על הדרישות והמשטח נקי לגמרי, יש לערבב את האפוקסי עם המקשה ועם המגוון הרצוי (בהתאם ליחסים מדויקים), ולאחר מכן לשפוך את החומר ישירות על המשטח, תוך כדי הימנעות מיצירת שלוליות.

אלו עיקרי הדברים. נשמע פשוט? ובכן חשוב ביותר לעקוב אחר ההוראות, להתאים את החומר המתאים, להגיע לעובי הרצוי, להצליב בין הדרישות הפרקטיות והעיצוביות של הלקוח לבין שיטות היישום המקצועית ביותר וכמובן שגם יש להתייחס לתנאים שקיימים בשטח. כל זאת כדי להשיג את התוצאה הרצויה והרבה מעבר. מכאן שאם גם אתם מבקשים להפיק את המרב, חשוב לפנות לבעלי מקצוע מובילים בתחום. אנחנו בעוגן אפוקסי מעמידים לרשותכם ניסיון עשיר, לצד מיטב החומרים ומעל הכול מקצועיות ללא פשרות.

מקצועיות ניסיון וחוסר פשרות – עוגן אפוקסי!

מכאן שאם יש לכם בית פרטי, חנות, או עסק שמקבל קהל ומבקשים להפוך את רצפת הבטון הקיימת לרצפה מרשימה ביופייה והרבה יותר עמידה, טוב להכיר פתרון מהיר ליישום ומרשים ביופיו, כך שרק נותר לחשוב אלו אפקטים עיצוביים מבקשים ליישם.

לשאלות, ייעוץ, ומכירה חייגו עכשיו 072-3341736

שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp