שולחנות אפוקסי

התקשרו להזמנות

072-3341736

רצפת אפוקסי לבית

רצפת אפוקסי לבית פרטי

רבים נוטים לשייך רצפת אפוקסי למוסכים או למפעלים תעשייתיים. עם זאת, בהחלט סביר להניח שגם יצא לכם להתרשם מרצפת אפוקסי בחנות בגדים מדליקה, במבואה של מלון טרנדי, או במוזיאון, אם כי לא בהכרח באופן מודע.

אז כן, רצפת אפוקסי בהחלט כוללת שלל תכונות חשובות עבור מתחמים תעשייתיים. עבור מתחמים שנעים בהם כלים כבדים ושבאים במגע עם שמנים וחומצות, אך אין להתעלם מהעובדה שרצפת אפוקסי בין היתר מציעה קשת רחבה של תכונות עיצוביות, כך שמלבד שורה של עסקים מובילים, גם ניתן למצוא אותה מככבת בשלל בתים מושקעים, וכאן אתם מוזמנים ללמוד עד כמה רצפת אפוקסי לבית יכולה לשדרג את המראה הקיים, ובו זמנית להקל את שגרת הניקיון.

במה שונה רצפת אפוקסי לבית מרצפת אפוקסי למפעל?

השימוש בחומר האפוקסי עשה דרך מאוד ארוכה. מכאן שאין לטעות שאותה רצפת אפוקסי שנמצא במפעל היא אותה רצפת אפוקסי שנמצא בבית, וזאת כי מדובר בחומר שניתן להתאים עבור מגוון דרישות פרקטיות ועיצוביות. חומר האפוקסי יודע להגיע במגוון נרחב של רמות גימור ומופעים, ובאופן כללי יודע להכיל ולהציג מאפיינים מגוונים. מה אם כן מאפיין רצפת אפוקסי לבית? ההיבט העיצובי כמובן! ההיבט העיצובי מקבל מקום של כבוד – יודע להציע אינסוף אפשרויות מרהיבות.

מבקשים הצצה? בבקשה!

אפוקסי לבית - הצצה ל5 אפשרויות עיצוביות

בעוד שבתחום המפעלים והתעשייה רצפת אפוקסי לרוב תגיע אטומה ובגוון כהה, כאשר מדובר ברצפת אפוקסי לבית, המנעד העיצובי הרבה יותר רחב. רצפת אפוקסי יכולה לשלב מגוון גוונים, לאפשר כיתוב ומופע של צורניות, יכולה להיות שקופה, יכולה להכיל אובייקטים, יכולה להיות נוצצת ועוד. קבלו 5 כיוונים שווים:

  1.  מטמיעים צעצועים ברצפה רצפת אפוקסי עבור חדר הילדים – מבקשים לעצב את חדר הילדים באופן מיוחד? תשקלו לשלב ברצפה ציורים של הילדים, דפים מספרים אהובים, כוכבים מנצנצים, חלקי לגו, קלפי משחק, עטיפות של ממתקים, גומיות צבעוניות וכדומה. השמיים הם הגבול. מדובר בהזדמנות לייצר חדר ילדים חד פעמי.
  2. רצפה מאירה רצפת אפוקסי עבור חדר האמבט – אין יותר מתאים מאשר רצפת אפוקסי עבור חדר האמבט. ניתן לייצר רצפה שנראית מבריקה וחלקלקה כמו סבון, אך שממזערת את הסיכוי להחליק עם רגליים יחפות ורטובות, רצפה שאפילו מכילה ברווזים של האמבטיה, חול ים עם צדפות ועוד שלל רחב של אפשרויות יצרתיות במיוחד, מכאן שניתן לייצר רצפה מבריקה שמדמה משיחות מכחול, שמשלבת נצנצים, שכוללת גופי תאורה וכדומה, כך שסך החוויה בחדר האמבט תהיה הרבה יותר שלמה ומרשימה.
  3. "שטרות ברצפה" רצפת אפוקסי עבור הסלון – רצפת הסלון יכולה להיות רגילה, יכולה להיות מכוסה חלקית עם שטיח והיא יכולה להיות יצירת אומנות מרהיבה ביופייה. ניתן לעצב את רצפת הסלון בגווני קרם, זהב, נחושת וכדומה. ניתן לייצר תחימה של מקטע אומנותי (בהתאם להעדפה אישית כמובן). ניתן לייצר תחושה של זרימה צבעונית אמורפית. ניתן לתחום מקטע מסוים בגוון שונה (למשל לטובת המיקום של שידת הטלוויזיה), ניתן אפילו להטמיע ברצפת אפוקסי לבית שטרות כסף, דולרים ומה שתבחרו "השמים הם הגבול".
  4. רצפה שמדמה שיש רצפת אפוקסי למטבח – מטבח הנו מקום שצריך לנקות הרבה, מקום שצריך להיות פרקטי ובו זמנית מרשים. אי לכך בהחלט יש היגיון לתחום את האזור של המטבח ע"י ריצוף אפוקסי. מדובר בהזדמנות להעניק לבית גוון נוסף, להקפיץ את סך הנראות של ארונות המטבח ובאופן כללי לייצר מראה מרשים שניתן לנקות בקלות (חומר האפוקסי אינו רק עמיד בפני מכות, חומרי ניקיון ושריטות, אל גם מתנקה בנוחות). מכאן שאם יש לכם מטבח מודרני הייטקיסטי, היו בטוחים שרצפת אפוקסי לבית תשתלב נהדר. מחפשים כיוון מעניין? תייצרו רצפה שמדמה שיש, כך שמשטח העבודה והרצפה ייראו זהים. מדובר במראה מרשים ומאוד יוקרתי.
  5. שקיפות מתעתעת רצפת אפוקסי בין הקומות – יש לכם בית פרטי שמכיל יותר מקומה אחת? תשקלו לעשות את הרצפה של הקומה העליונה מאפוקסי, או לפחות חלק מסוים. מדוע? רצפת אפוקסי מאפשרת לייצר שקיפות מלאה, כך שניתן לעמוד על הרצפה ולראות מה קורה בקומה שמתחת. זוכים לאפשר לאור שחודר מהחלונות של הקומה העליונה להאיר גם את הקומה התחתונה. זוכים לייצר אשליה של גודל ובאופן כללי זוכים לייצר מראה מרהיב וייחודי.

מחפשים רעיון? עוגן אפוקסי לרשותכם!

לסיכום נציין שבין אם מבקשים לייצר רצפת אפוקסי לבית שמכילה גופי תאורה, רצפה ייחודית עבור הבריכה, רצפה מרשימה בין הקומות, או רצפה מודרנית במטבח, טוב לדעת שרצפת אפוקסי לבית פותחת פתח לאינספור כיוונים עיצוביים, וכאן אנחנו מזמינים אותכם להכיר את העבודות שלנו.

משלבים בין אומנות ליכולות ביצוע ברמה הגבוהה ביותר, לצד הקשבה לדגשים אישיים. מתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים ולהשאיר אותכם עם רצפה שאינה רק מרהיבה, אלא שבין היתר גם נוחה לניקוי ומאוד עמידה. מחפשים כיוון ומבקשים לקבל פרטים נוספים? "עוגן אפוקסי" כאן עבורכם! לצד ניסיון עשיר, מקצועיות בלתי מתפשרת ושפע של רעיונות מרהיבים.

לשאלות, ייעוץ, ומכירה חייגו עכשיו 072-3341736

שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp