שולחנות אפוקסי

התקשרו להזמנות

072-3341736

שולחן נהר אפוקסי

שולחן נהר אפוקסי – כיום אנשים מחפשים את המעבר, את המוצר הייחודי מופע שלא ניתן למצוא אצל חברים ומכרים, במיוחד כאשר מדובר בעיצוב הבית. אז אם גם אתם מחפשים שולחן בעל מראה יוצא דופן, שולחן שמושך את העין ושמעורר עניין, מוזמנים להכיר "שולחן נהר אפוקסי", או בקיצור "שולחן נהר".

מדובר בשולחן שמייצר נראות שלוקחת לטיול על כנפי הדמיון, שמחברת לטבע ושמאפשרת לחוש חיבור למה שקורה בחוץ – מאחורי הבית והרחק מגבולות העיר, היכן שעצים מרשימים גדלים ונהרות זורמים. "שולחן נהר אפוקסי" מצליח לשלב בין הקידמה המודרנית לאוטנטיות טבעית. הוא מצליח לחבר בין חומרים וכימיקלים מתקדמים לבין פשטות ארצית – בין חומר העץ לחומר האפוקסי.

שולחן נהר אפוקסי יכול לתת לכם תחושה ששום שולחן אחר לא יכולה, חיבור לטבע, חיבור למה שאתם אוהבים, לים, לצדפות ובעצם תוכלו לשלב בשולחן מגוון אלמנטים שאתם אוהבים.

שולחן נהר אפוקסי הינו שולחן ייחודי, כל שולחן לא כמו האחר, כל שולחן מקבל את הטקסטורה הייחודית מהעץ שאותו בחרו עבורו, ובכך שולחן נהר אפוקסי הוא יצירה מקורית וייחודית בפני עצמה. 

שולחן נהר אפוקסי

משחק מרהיב בין אטום טבעי לשקוף צבעוני

אז אם גם אתם מתחברים למראה שמשלב בין מים לעץ, בין אטום לשקוף, למראה של עץ טבעי לצד צבעים ססגוניים – מוזמנים להכיר מקרוב "שולחן נהר אפוקסי". בעיקרון "שולחן עץ נהר" / "שולחן נהר" בנוי מגזע עץ שחתוך לשניים, כאשר באמצע שופכים אפוקסי משולב בצבע כחול של ים ( או בכל צבע רצוי), כאשר מנקודה זו ניתן לשחק עם אינספור אפשרויות עיצוביות. להלן כמה כיוונים:

  • משחק עם גבולות – לצד יצירה של שולחן נהר מלבני בעל גבולות ברורים, ניתן לייצר שולחן נהר בעל צורה אמורפית, כאשר את הצורה האמורפית הנראות הטבעית של גזע העץ יכולה להכתיב, ומנגד אלמנטים משלימים גמישים. מדובר באינסוף אפשרויות צורניות.
  • משחק עם צבעים ואיורים – "שולחן עץ נהר אפוקסי" לרוב יציע מילוי בצבע כחול, אך הוא גם יכול להציע אינסוף גוונים מרהיבים. זה יכול להיות חום, ירוק, סגול, ורוד ועוד. כמו כן, ניתן לשלב במשטח אינסוף איורים, כך שאין זה מפתיע שרבים רואים בשולחנות נהר אפוקסי סוג של תמונה מרהיבה.
  • משחק עם מילויים – כיוון שחומר האפוקסי שקוף, ניתן להטמיע בו אינספור פריטים רצויים. אלו יכולים להיות חלוקי נחל, ענפים, ציורים של הילדים, שטרות כסף, פרחים, עלים, פקקים של בקבוקי בירה, חלקי לגו – כל מה שרק רוצים. מאוד תלוי לאיזה סגנון מכוונים.
  • משחק עם גזע העץ – ממש כפי שנהר בוקע מהאדמה ומפלס את דרכו, כך לוקחים גזע עץ ומנסרים אותו לשניים, כך שהרווח שנוצר נראה כאילו כוחות טבע הרחיקו בין שני הגופים. מכאן ברגע שהאפוקסי ממלא את הרווח, ניתן לייצר אינספור מופעים. ניתן לחתוך את העץ לשלל צורות מרשימות, למלא חורים קיימים וכדומה.

כשהעץ הוא המסגרת וגם התוכן

כפי שציינו, שולחנות נהר אפוקסי מציעים אינספור משחקים עיצוביים. ניתן למלא חורים קיימים בעץ עם אפוקסי במגוון רחב של צבעים וטקסטורות. ניתן לחלק את העץ לשניים. ניתן לשחק, כך שחלק מהגזע ייצר מסגרת וחלק מהמסגרת יהיה מיוצר באופן מלאכותי. ניתן להציב את הגזע במרכז ולהציב מסביב מסגרת (כך שהאפוקסי ימלא את הרווח – ידמה אי בתוך ים) וכדומה. מכאן ששולחן עץ נהר מאפוקסי מציע אינספור אופציות עיצוביות, ואף כיוון שניתן לתת דגשים אישיים, זוכים לייצר שולחנות שהן לא פחות מיצירות אומנות, ואף בהתאם לטעם הפרטי של הלקוח.

התכונות הייחודיות של חומר האפוקסי

חומר האפוקסי ידוע כחומר מאוד חזק, עמיד מפני נוזלים, חלודה וחום. כיוון שהוא מיוצר במעבדה, ניתן לכוון לעבר שורה של תכונות רצויות. מעבר לעובדה שהוא מאפשר לייצר שלל שולחנות נהר אפוקסי מרהיבים ומגוונים ע"י פעולה של יציקה וציפוי, טוב לדעת שהוא גם מסייע רבות בתחום הבנייה והריצוף, אם כי אין ספק שבתחום הריהוט (כפי שאנחנו מציעים) הוא מתגלה בשיא הדרו – מציע במה לשפע של אפשרויות אומנותיות ומגוון שולחנות אפוקסי יפיפיים.

הצצה על תהליך העבודה - ייצור שולחן נהר אפוקסי

על מנת לייצר שולחן נהר אפוקסי יש להקפיד על תהליך עבודה מוקפד ומקצועי. אין מקום לטעויות וסטיות, אם כי כן יש מקום למגוון וריאציות עיצוביות בהתאמה אישית. מכאן שגם אם ניתן למצוא מגוון מדריכים מצולמים שמסייעים להכין לבד בסדנה שולחן נהר אפוקסי, עדיין יש לקחת בחשבון שניסיון הוא חלק חשוב מהמשוואה. כיצד אם כן ניתן להכין שולחן נהר מאפוקסי? אלו עיקרי הדברים:

בוחרים את גזע העץ הרצוי ומחליטים האם ליצור ממנו שני חלקים, או האם לייצר עבורו תוספת של מסגרת. בכול מקרה צריך לייצר מסגרת, ולו חלקית, ואף יש לוודא שהיא מחוברת הרמטית למשטח העבודה. לאחר מכן מוודאים שכל המשטח מפולס ושאין חורים (אם יש אוטמים – ניתן גם באמצעות סיליקון). השלב הבא הוא לערבב היטב את חומר המילוי (את האפוקסי). בשלב זה יש לוודא שעובדים נכון עם היחסים הרצויים שבין האפוקסי למקשה,

ובשלב יותר מתקדם מוסיפים את הגוונים הנבחרים ומערבבים היטב. ברגע שמגיעים לנוסחה הרצויה, שופכים את התערובת במקום הייעודי, כאשר מוטב לעבוד בשני שלבים, וזאת כדי למנוע הופעה של סדקים.

לאחר שממלאים את כל המקום הייעודי עם אפוקסי עוברים עם ברנר כדי לטפל בבועות אוויר. לאחר שהחומר מתייבש, משייפים היטב ומורחים סוג של לקה ייעודית שמבליטה את היופי של השולחן. לאחר שהפלטה מוכנה, מגיע השלב שבו נדרשים לשלב רגליים, ופה אתם מוזמנים להציץ על ההיצע הייחודי שאנחנו בעוגן שולחנות אפוקסי מציעים, מעבר לכך במידה ותחליטו שלא בשבילכם לבצע את העבודה ותרצו להיעזר במומחים אז אנו מזמינים אתכם ליצרו איתנו קשר ונשמח לעצב עבורכם שולחן נהר אפוקסי בהתאמה אישית ברמה הגבוה והמקצועיות ביותר.

שולחן נהר אפוקסי - מבחר מרשים לצד התאמה מלאה

לסיכום נציין ששולחן נהר אפוקסי הוא שולחן מרשים ביותר שמאחוריו עומדת טכניקה שמצריכה ניסיון, כישרון וחומרים ייחודיים. אנחנו בעוגן שולחנות אפוקסי בעלי ניסיון רב בתחום, יודעים להתאים את השולחנות בהתאם לחזון האישי של הלקוח, עובדים עם סוגי עץ מרהיבים ועם סוגי אפוקסי מובחרים.

מכאן שאם חושבים ששולחן עץ נהר ישתלב היטב עם המשרד, עם הסלון, או עם פינת התצוגה, מוזמנים ליצור עמנו קשר. מוזמנים לבחור מתוך היצע מרשים ואף לעשות הזמנה אישית של שולחן אפוקסי לסלון, למטבח, למשרד ובעצם לאיפה שתבחרו. זו יכולה להיות הזמנה שכוללת הטמעה של כרטיס ביקור בשולחן עץ נהר, זו יכולה להיות הזמנה שמבקשת להטמיע חמסה נגד עין הרע, וזו יכולה להיות בקשה שנוגעת לגוון הרצוי.

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים – מוזמנים ליהנות משולחנות ייחודים ומאיכות מרשימה שתגרור שפע של תגובות נלהבות. שולחן עץ נהר מבית קוקו היא יצירה חד פעמית. מוזמנים להתרשם!

לשאלות, ייעוץ, ומכירה חייגו עכשיו 072-3341736

שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp