שולחנות אפוקסי

התקשרו להזמנות

072-3341736

שולחן עץ ואפוקסי

רבים מהאנשים שמחפשים רהיט מרשים עבור הבית פונים לחנות רהיטים ומתפשרים על ההיצע המוכר והצפוי. עם זאת, מי שנמשך למראה הטבעי, מי שמתחבר למראה הייחודי ומי שבין היתר מבקש שהשולחן יהווה יצירת אומנות, מוטב שיידע שניתן לשלב בסלון, בחדר העבודה, במשרד ואף בפינת האוכל שולחן נהר אפוקסי, ובו זמנית שולחן עץ אפוקסי.

מהי הכוונה מאחורי שולחן עץ ואפוקסי? ובכן לצד העובדה שניתן לרכוש שולחן נהר אפוקסי שמציג לראווה פרוסת עץ מרשימה שמכילה, מוקפת, או מלאה חלקית באפוקסי שקוף ומרהיב (חומר חזק, מאוד עמיד ושיודע להגיע במגוון צבעים), גם טוב לדעת שניתן לקחת שולחן קיים (חדש או ישן) ולחדש אותו באמצעות שכבה של אפוקסי, ופה השמיים הם באמת הגבול.

משנים את השולחן הקיים עם שכבת אפוקסי

אז אם גם לכם יש שולחן סטנדרטי שאתם בסה"כ אוהבים את המבנה, את הגודל ואת הגובה שלו, אך הפלטה העליונה נראית רע (או פשוט משעממת), טוב לדעת שישנה אפשרות זמינה ומרהיבה שמאפשרת לשנות ללא היכר את המראה הקיים. באמצעות צבע אפוקסי לעץ זוכים להטמיע על גבי השכבה הקיימת שכבה דקה של אפוקסי, כך שאותו שולחן פשוט וישן הופך להיות שולחן מרהיב ביופיו, ייחודי ואף יוקרתי.

מעט אודות תהליך העבודה

מי שאכן מבקש שולחן מרשים ומיוחד (ממש כמו שולחן עץ ואפוקסי), ובו זמנית רוצה לחדש מראה של שולחן קיים, מוזמן לבחון את ההיתכנות ליהנות משולחן עץ ואפוקסי. כל שצריך לעשות זה להביא אלינו את השולחן הישן, לציין העדפות אישיות לגבי גוונים וחזון כללי ולחכות למוצר המוגמר.

מבקשים הצצה לתהליך העבודה? ובכן בעיקרון משייפים היטב את המשטח הקיים ואף מנקים אותו עם אלכוהול, כך שלא יישארו חלקים שומניים. לאחר מכן נדרשים לקבל החלטה. יש להחליט האם מבקשים לייצר מסגרת סביב הפלטה הקיימת, כך שהדופן תציג זווית של 90 מעלות, או האם מבקשים לשמור על הגימור הטבעי של הפלטה העליונה, גימור שלרוב כולל פילט – קימור עדין.

אם אכן מבקשים לשמור על הנראות הטבעית של הפלטה, אין צורך ליצור קונסטרוקציה/מסגרת, אך כן יש לכסות היטב את הרצפה בניילון – היא עומדת להתלכלך, וזאת כיוון שמאפשרים לאפוקסי לזלוג בצורה חופשית, כך שהוא יכסה היטב את השוליים.

מהרגע שסוגרים את הסוגיה לגבי המסגרת ולאחר שמוודאים שהמשטח אכן מפולס, עוברים לטפל באפוקסי. בשלב זה מכינים את התערובת של האפוקסי בהתאם ליחסים הרצויים (מוטב לבחור באפוקסי בעל צמיגות נמוכה), מוסיפים גוונים רצויים ומתחילים למרוח את הפלטה, כאשר יש להקפיד על מריחה של שכבה מאוד דקה (פחות ממ"מ).

בשלב זה מתחיל הכיף הגדול, זה השלב להוסיף צבע אפוקסי לעץ, לשחק עם מריחות של הצבע ואף להטמיע חפצים דקים (כגון שטרות כסף, כרטיס ביקור, או אפילו פרחים ועלים) – בהתאם לדגשים של הלקוח.

לעיתים יש צורך להוסיף שכבה נוספת, ולרוב מוטב לעבור עם ברנר כדי למנוע היווצרות של בועות אוויר. ברגע שמגיעים לתוצאה הרצויה והאפוקסי מגיע לייבוש מלא, ניתן למרוח חומר ייעודי שמעניק ברק נוסף. כמו כן, אם בחרתם שהחומר יזלוג כלפי מטה, צריך להפוך את הפלטה ולשייף טיפות שהתקשו. מה עכשיו? כאשר התוצאה מוכנה ויבשה לגמרי, מחברים את הפלטה לבסיס של הרגליים ומתרשמים מאיכות התוצאה – נהנים משולחן עץ ואפוקסי.

שולחן עץ ואפוקסי

משחק עם בסיס הרגליים

אם טרם יצא לכם לראות שולחן עץ ואפוקסי, מוזמנים להשלים פערים. בעוד ששולחן נהר אפוקסי מרשים ביותר, שולחן עץ ואפוקסי מציע מראה שונה לגמרי, כאשר המראה מאוד משתנה בהתאם לצבעים הרצויים, בהתאם לדוגמה הרצויה וכמובן שגם בהתאם לבסיס הקיים. פה נחדד שניתן לשלב שולחן עץ ואפוקסי עם שולחן בעל רגלי עץ בסגנון וינטג', ניתן לשלב שולחן עץ ואפוקסי עם בסיס בסגנון מודרני וכדומה. יש אינסוף אפשרויות – מאוד תלוי לאיזה סגנון מתחברים.

שולחן אפוקסי - שומרים את השולחן הקיים ומשנים את המראה הנוכחי

ירשתם שולחן בעל ערך נוסטלגי אך שאינו מתאים לעיצוב הבית? מבקשים לשדרג את פינת האוכל עם יצירה שטרם נראתה? טוב לדעת שניתן לבנות בסיס רגליים ייעודי בהתאם למידות של הפלטה ובפלטה עצמה לטפל באמצעות שכבת אפוקסי, ואף טוב לדעת שניתן לטפל בשולחן שהוא חלק מירושה, כך שהוא יישאר עמכם אך

יציג נראות חדשה לגמרי. מחפשים רעיון נוסף? בין היתר ניתן לבנות קונסטרוקציה פשוטה ולעצב את הפלטה באמצעות שימוש מקצועי באפוקסי.

מקצועיים בתחום ומפתיעים עם היצע מרשים

לסיכום נציין ששולחן עץ מאפוקסי הוא יצירה חד פעמית שלא רואים בכול יום או מקום. לאפוקסי יש קסם רב ואפילו הידעתם שתוכלו לשדרג את המטבח שלכם עם שיש מאפוקסי? כאמור יש קסם רב בשילוב שנוצר בין השקיפות של חומר האפוקסי אל מול העץ האטום. מוזמנים ליצור קשר ולראות מגוון דוגמאות, ואף מוזמנים להתחיל להבין כיצד אותו שולחן עץ קיים שכבר זמן רב חושבים להחליף, עומד להיות הפריט הכי מרשים בבית.

אנחנו בקוקו שולחנות אפוקסי עומדים לרשותכם, לצד ניסיון עשיר וחומרי גלם מעולים. מציעים איכות ביצוע מדהימה, דגמים מרשימים וגמישות מקצועית שמאפשרת להפוך כל שולחן קיים ליצירה חד פעמית, כמובן בהתאם לדגשי אישים.

מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים!

לשאלות, ייעוץ, ומכירה חייגו עכשיו 072-3341736

שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp