שולחנות אפוקסי

התקשרו להזמנות

072-3341736

שיש אפוקסי

שיש אפוקסי עבור המטבח המדהים שלכם

חומר האפוקסי מרהיב ביופיו ובעל תכונות אידאליות עבור סביבה מורכבת כמו מטבח, כך שרבים מבינים שאם הם מחפשים שיש עבור המטבח החדש, או אם הם מבקשים לחדש את משטח העבודה הקיים, חומר האפוקסי עשוי להוות בחירה ייחודית, איכותית וכמובן שגם מאוד מרשימה.

התכונות שהופכות את חומר האפוקסי לאידאלי במטבח

מהו אם כן שיש אפוקסי למטבח, מהם היתרונות שלו, במה התהליך כרוך ולמה ניתן לצפות?

ובכן לצד משטחי עץ, שיש, אבן קיסר, פורצלן, דקטון, קוורץ ומגוון משטחי עבודה אחרים שניתן לבחור עבור המטבח, חומר האפוקסי ניחן בכמה תכונות ייחודיות, ואף בכמה תכונות שאידיאליות עבור משטח עבודה. במה אם כן מדובר, מדוע שיש אפוקסי כה מומלץ? ובכן חומר האפוקסי נחשב מאוד קשה ועמיד בפני מכות, הוא אינו מקבל בקלות שריטות, הוא מציע מראה חלק לגמרי, הוא אוטם היטב סדקים, נחשב עמיד מפני חום, אינו מוליך חשמל, מתנקה היטב והוא מציע אינספור אפשרויות עיצוביות.

מכאן שאם גם אתם מחפשים משטח עבודה עמיד מפני בחום (כך שניתן להניח עליו בקלות סירים), משטח שלא נשרט בקלות (גם אם חותכים עליו ישירות עגבנייה), שנחשב מאוד סטרילי (כיוון שאין בו נקבוביות שבהן חיידקים יכולים להיטמע), שאין לו בעיה להיחשף זמן רב לשמש ושהוא נחשב חזק ועמיד, הרי שאין ספק ששיש אפוקסי מהווה בחירה מבטיחה.

שיש אפוקסי מייתר את הצורך להתפשר

מכאן שאם עד כה היה צריך לבחור בין נראות לעמידות, או בין עמידות לרגישות לחום, הרי שפה באמצעות בחירה באפוקסי שיש למטבח מקבלים משטח שהוא גם מרהיב ביופיו וגם מציע את סך התכונות האידאליות עבור משטח עבודה, כך שרק נותר לקבל החלטה אלו גוונים רצויים ואיזו דוגמה מחפשים.

שיש אפוקסי

שיש אפוקסי מייתר את הצורך להתפשר

מכאן שאם עד כה היה צריך לבחור בין נראות לעמידות, או בין עמידות לרגישות לחום, הרי שפה באמצעות בחירה באפוקסי שיש למטבח מקבלים משטח שהוא גם מרהיב ביופיו וגם מציע את סך התכונות האידאליות עבור משטח עבודה, כך שרק נותר לקבל החלטה אלו גוונים רצויים ואיזו דוגמה מחפשים.

מה הופך שיש אפוקסי לאידאלי לאזור המטבח?

מדוע אם כן צבע אפוקסי לשיש מטבח כה אידאלי עבור משטח עבודה שנעשה בו שימוש כה תקוף? ובכן יש להבין שאפוקסי הוא חומר פולימרי שכאשר מחברים אותו עם חומרים נוספים, הוא מתקשה באופן משמעותי. כמו כן, מדובר בחומר מתועש, כך שניתן לשחק עם התכונות הרצויות. כך למשל ניתן להשיג חומר חזק מאוד, עמיד בפני חום, נוזלים וחלודה.

כיצד משפצים את השיש הקיים באמצעות שכבת אפוקסי

מתעניינים לגבי שיש אפוקסי? ובכן יש לקבל החלטה האם מייצרים משטח חדש, או האם מצפים באפוקסי את המשטח הקיים.

יש לכם שיש בבית שאתם רוצים לשדרג, אך לא רוצים להוציא אותו ובמקביל כן מבקשים לייצר מראה ייחודי? טוב לדעת שבין היתר ניתן לכסות את המשטח הקיים בשכבת אפוקסי לשיש. מבקשים להבין כיצד תהליך ציפוי אפוקסי לשיש למטבח מתבצע? בבקשה:

ראשית יש ללטש את המשטח הקיים, לנקות היטב את האבק שנצבר ולייבש היטב. לאחר מכן מערבבים את חומר האפוקסי עם הפריימר ועם חומר מקשר, כאשר יש להקפיד על היחסים הרצויים. בשלב זה עוברים אל צביעת שיש אפוקסי. למה הכוונה? מוסיפים את הגוון הרצוי (זה יכול להיות כל גוון) ומורחים היטב את החומר, כאשר לבסוף ניתן לבחור בין מראה מט למבריק (בהתאם להעדפה בוחרים האם לרסס חומרים נוספים).

שכבת אפוקסי דקה ועמידה

אז מה היה לנו פה? ובכן ציפוי אפוקסי לשיש במטבח מציע שכבת ציפוי מאוד דקה. מדובר בשכבה שמסתכמת ב2/3 מ"מ. עם זאת, למרות שמדובר בשכבה מינורית, ראוי לדעת שהיא כן יוצרת שכבת הגנה משמעותית, כך שגם אם מיישמים את הציפוי על משטח עץ (ולא על שיש), עדיין ניתן להיות בטוחים שמשיגים משטח עבודה שעמיד בפני מכות, שריטות וחום. מכאן ששיש אפוקסי מהווה פתרון אידאלי ומרשים לסביבת המטבח, בין אם רוכשים משטח ייעודי ובין אם מחדשים משטח קיים, כמו כן ניתן לצפות עוד מגוון רחב של משטחים ואפילו ניתן לבצע ציפוי אפוקסי לבטון.

שיש אפוקסי מבית עוגן אפוקסי - התמחות לצד ניסיון

מעבר לשלל התכונות הנהדרות שמייצג שיש אפוקסי, יש לקחת בחשבון שגם מדובר בהיתכנות לשלוט על הנראות הרצויה. לא מדובר רק ברכישה של פלטה קיימת, אלא גם ניתן להטמיע העדפות עיצוביות. מכאן שאם מבקשים להציג לראווה במטבח הפרטי שיש אפוקסי, זהו בדיוק השלב להבין איזה גוון רצוי, האם מבקשים לשלב תנועות זורמות שמייצרות מראה טבעי, האם מבקשים להטמיע באפוקסי אלמנטים דקים (עלי תבלין למשל), איזה גימור מעדיפים וכדומה.

מתלבטים? מוזמנים להיעזר בנו! מוזמנים להתחיל לראות גוונים, לקבל רעיונות, לראות דוגמאות ובאופן כללי מוזמנים להתחיל לתכנן בצמוד אלינו שיש מרשים ואיכותי במיוחד עבורכם. שיש מרהיב שלא תראו בכל בית ובטח שלא בכל חנות.

לשאלות, ייעוץ, ומכירה חייגו עכשיו 072-3341736

שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp